Plaża

Kąpielisko morskie przy ul. Bosmańskiej to znakomite miejsce na letnią bazę wypadową. Woda w tym miejscu jest bardzo czysta, a kąpiele bezpieczne. W roku 2012 kąpielisko spełniało wszystkie normy narzucone przez Unię Europejską dla jakości wody w akwenie.

Poza słoną morską wodą plażowicze docenią także szerokie, piaszczyste pasmo wybrzeża, na którym bez trudu znajdziemy dla siebie miejsce, by rozbić się spokojnie i zrelaksować z całą rodziną, czy przyjaciółmi.

Do plaży zaprowadzi nas wejście nr 22. Na terenie plaży obowiązuje jednak zakaz wprowadzania psów. Znajdują się tutaj wyznaczona strefa do kąpieli, kosze na śmieci, toalety oraz czujni ratownicy.


Dodaj opinię
Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Chałupach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 84-120 Chałupy
  • 1000m
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij