Stajnia Bursztynowa

Stajnia "Bursztynowa" serdecznie zaprasza na jazdy konne na wszystkich poziomach zaawansowania.

Nauka jazdy konnej dla początkujących odbywa się na należącej do stajni lonży, ci którzy już jeżdżą samodzielnie i chcąc udoskonalić swoją technikę mają w "Bursztynowej" do dyspozycji oddzielny maneż treningowy, a dłuższe wyjazdy w teren z pewnością przypadną do gustu miłośnikom natury. Najbardziej zaawansowani jeźdźcy mają możliwość zapisania się na indywidualne treningi skokowe i ujeżdżeniowe. Ośrodek prowadzi również przygotowania do zawodów.

Jazdy konne prowadzone są przez licencjonowaną instruktorkę jazdy konnej, zawodniczkę specjalizującą się w takich konkurencjach jeździeckich jak ujeżdżenie i skoki przez przeszkody.

Dodaj opinię

Stadnina oferująca swoim gościom niezwykłą przygodę, jaką jest jazda konna. Od nauki podstaw w czasie prowadzenia na lonży, po jazdy na maneżu i rajdy w otwartym i pięknym terenie. Na terenie ośrodka jeździeckiego w Zdradzie funkcjonuje również hotel dla koni. W Bursztynowej na stałe przebywa zwykle kilkanaście ogierów i klaczy, każde o wyjątkowym charakterku.

Filmowaniem Stajni Bursztynowej może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Stajnia Bursztynowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Bursztynowa, zobacz gdzie w Chałupach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Bursztynowa.
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia Bursztynowa. Redakcja serwisu www.chalupy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 40 zł
    Stajnia Bursztynowa cena biletu normalnego: od 40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Bursztynowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij