Tor kartingowy Półwysep

Wyścigi przy dużych prędkościach i rywalizacja “koło w koło” z przeciwnikami - karting to doskonały sposób, by wyszaleć się za kółkiem w całkowicie kontrolowanych, możliwie bezpiecznych warunkach. Przy czym nie trzeba być demonem szybkości, by dobrze się bawić na torze.

W parku maszyn “Półwyspu” dominują mocne, dynamiczne pojazdy o pojemności silnika od 270 do 390 cm³. To będzie najlepszy wybór do bicia rekordów okrążeń lub wyścigów z innymi kierowcami - tor posiada precyzyjny system pomiaru czasów. Są także bolidy dostosowane dla dzieci w wieku szkolnym oraz gokarty dwuosobowe. Zaprojektowane tak, by również maluchy i osoby niepełnosprawne mogły zaznać przyjemności z jazdy i kierowania.

Tor kartingowy we Władysławowie ma ok. 350 metrów długości, jednocześnie może jeździć po nim 10 maszyn. Szeroki (8-9 m) pas dwuwarstwowego asfaltu, pułapki żwirowe, polietylenowe bandy, obowiązkowe kaski i inne zabezpieczenia pozwalają, by wcisnąć gaz do dechy i zachować spokojną głowę na karku. “Półwysep” rzecz jasna organizuje rozmaite imprezy dla grup zorganizowanych - za stronę gastronomiczną takich przedsięwzięć odpowiada wtedy tutejsza pizzeria “Szpinak” dysponująca porządnym, opalanym drewnem piecem.

Jeżeli ryk silnika i swąd spalin nie przypadną komuś do gustu, przy torze kartingowym działa również wypożyczalnia sprzętu sportowego - przede wszystkim rowerów.

Dodaj opinię

Świetna atrakcja dla wszystkich, którzy czują w sobie demony prędkości. Wyścigowe żądze można zaspokoić na 350-metrowej, szerokiej i bezpiecznej trasie. Jednocześnie kolejne kółka może wykręcać 10 maszyn - od nastawionych na czyste osiągi, po maszyny dla dzieci oraz gokarty dwuosobowe. Dodatkami do motosportowej oferty toru są pizzeria i wypożyczalnia rowerów.

Uwiecznić na wideo Tor kartingowy Półwysep umie świetnie firma KM Studio kamerzysta na wesele Wrocław

Tor kartingowy Półwysep adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tor kartingowy Półwysep, zobacz gdzie w Chałupach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tor kartingowy Półwysep.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tor kartingowy Półwysep opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij