Chałupy - noclegi blisko morza. Kwatery, pokoje, domki letniskowe przy plaży

Powiedzmy sobie szczerze: Chałupy mają obiekty noclegowe tylko i wyłącznie przy morzu. Nie da rady inaczej, skoro kempingi, domy gościnne, hotele oraz wszystkie inne ośrodki wypoczynkowe leżą na półwyspie, na odcinku kurortu szerokim w porywach do 400 metrów. Dla formalności należy jeszcze wspomnieć iż kąpieliska na plażach znajdują się w północnej części Chałup, zaś na południowych brzegach dominują wszelkiego typu przystanie i szkółki sportów wodnych.

Skoro niezbędne zastrzeżenia zostały już poczynione, pora na przedstawienie kilku konkretnych przykładów. W Chałupach z powodzeniem funkcjonuje kilkadziesiąt obiektów oferujących noclegi blisko plaży. Jak na taką było nie było małą miejscowość, pozytywnie zaskakuje ich różnorodność pod względem kategorii, standardów oraz zakresu cen. Wprawdzie ilościowo wyraźnie dominują pola namiotowe, prywatne kwatery i niewielkie domy wczasowe, to znajdzie się też parę luksusowych hoteli SPA. Dzięki tak bogatej ofercie kurortu znalezienie atrakcyjnego, odpowiedniego pod względem warunków oraz kosztów pobytu noclegu przy morzu staje się o wiele łatwiejszym zadaniem. Przynajmniej jeszcze w pierwszych miesiącach roku, gdyż z biegnącymi tygodniami wolnych terminów i pokoi nad morzem na lato coraz mocniej ubywa.

Chałupy tanie noclegi zapewnia przede wszystkim na kempingach. I rzeczywiście, ceny rzędu 15 zł za osobę dorosłą i 12 zł od dziecka wyglądają niezwykle kusząco. Trzeba jednak zaznaczyć - na przykładzie campingu Chałupy III - że trzeba do tego dodać liczone osobno opłaty za namiot, przyczepkę, samochód, psa, prąd… ale tak samo jest w zasadzie na każdym tego rodzaju polu. Generalnie rzecz biorąc turnus w przyczepie kempingowej jest porównywalny z pobytem w klasycznym domku letniskowym blisko morza. Zarówno pod względem sumarycznych kosztów, jak też dostępnych udogodnień. Notabene dałoby się znaleźć kilka stacjonarnych domków letniskowych na polach kempingowo-namiotowych w Chałupach.

Na przeciwległym biegunie znajdują się miejscowe hotele przy plaży. A już zwłaszcza Meridian SPA & Wellness, zaklasyfikowany przez powołanych do tego specjalistów do grupy czterogwiazdkowców. To jest równoznaczne z maksymalnym komfortem w pokojach, kompleksowym wyposażeniem apartamentów, najwyższej klasy obsługą czy ciekawym zestawem hotelowych atrakcji i innych udogodnień dla gości odwiedzających Chałupy. Od sali zabaw dla dzieci po rozkosze zaawansowanych zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych SPA. W takich warunkach 800 zł za dobę w hotelu blisko morza jawi się jako całkiem nieźle wyważona suma.

Powyższe przykłady reprezentują skrajne warianty noclegów przy plaży z Chałup. Aby mieć pełen obraz dostępnych możliwości, należy jeszcze przywołać pensjonaty - choćby takie jak tutejsza “Korona” - łączące w sobie wysoką wygodę z przystępnymi (tudzież średnimi) cenami oraz nierzadko prawdziwie rodzinną atmosferą. Nie wolno też zapominać o kwaterach i pokojach gościnnych u miejscowych. Jak doskonale udowadniają powyższe przykłady, Chałupy dają bardzo duży wybór na noclegi blisko plaży. Pozostaje tylko zachęcić do rezerwowania, dopóki są jeszcze wolne pokoje na wakacje.

Polecamy również:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Chałupy - noclegi blisko morza. Kwatery, pokoje, domki letniskowe przy plaży opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij